צופים ממליצים

"הרשה נא לי לברך אותך ובעיקר להודות לך על הופעה פנטסטית בערב יום העצמאות ה-67. כמי שארגן ונכח במאות הופעות ביניהם של אמני חושים, קוסמים ועוד אני מרשה לעצמי לציין כי הופעתך היא אחת הטובות. בזכות יכולותיך, בזכות יצירת קשר ישיר עם הקהל ובעיקר בזכות יכולת מופלאה "להחזיק" את הקהל במתח, מרותקים להופעה ועם זאת נינוחים, צוחקים ומשתאים."
נעם הרץ
"רצינו להודות לך על משחק מחשבות מדהים! כבר עבר שבוע מאז שנפגשנו ועדיין לא מפסיקים לצחוק על כך במסדרונות ולהעלות זיכרונות. היינו מרותקים ולא משנה כמה התאמצנו להבין עדיין אין לנו מושג איך עשית את זה, מזל שיש תמונות לנבור בהן. לקחת קבוצה מגוונת בלשון המעטה וללא מאמץ כלל הצלחת להביא משהו שמתאים לכל אחד מאתנו...אז שוב תודה לך על מופע טלפתיה מהפנט"
רמטקס דיזיין
"אליאן הגיע להופיע בפני בני הנוער שלנו ברמת השרון, המופע 'משחק המחשבות' ריתק את כולם לכיסאות. מופע מתוחכם שמשתף ומערב את הקהל, התקשורת והחיבור של אליאן עם הקהל הם מדהימים והיכולת שלו לחבר את האלמנטים ולקשר בין תעתוע אחד לאחר, היא יוצאת מן הכלל. מאוד נהנינו, צחקנו ובעיקר הבנו שכמה שחשבנו שאנחנו מבינים ויכולים, אליאן הצליח באמצעות כישרונו האדיר לתעתע בנו בצורה שלא תיאמן, לשלוט במחשבות שלנו ובתחושות שלנו."
שני סברדלוב
אגף החינוך
"רצינו להודות לך בשם העובדים ההנהלה וממני כמובן , על ערב נפלא , הרמת כוסית של עובדי החברה בפסח. מרגש, מדהים ,נגע בכולנו, ישראלים עולים חדשים דוברי השפה ושאינם דוברי השפה, עובדי ייצור מנהלים ובעלי חברות. כולם הצהירו שזה היה אחד הערבים הכי מהנים שהיו לנו , כולם היו מרותקים ונפעמים מכישוריך."
ניצה ברדה קימה
קבוצת שניידר
"ברצוני להודות לך על ערב מרתק של הפעלה ומופע. מעבר להתרשמות האישית שלי אני חייב לציין את ההנאה והתדהמה לה שותפים עובדי החברה מהמופע. החוויה ליוותה אותם מספר ימים אחרי המופע ועלתה שוב ושוב "בשיחות מסדרון". לידיעתך המסר המקצועי בסוף המופע " אני מתפרנס מהמלצות" היה הבסיס לשיחת הסיכום שערכתי ביום שישי בסיום הסמינר. אתה מוזמן להפנות אלי אנשים ובשמחה אשמש מליץ וממליץ."
אמיר זהבי
מנכ"ל Hair Fashion
"תודה על ההופעה שלך אצלנו ביום העצמאות. האנשים מאד נהנו והשעה שהעברת איתנו הייתה נפלאה. כולם ציינו את יכולותיך וכישרונך והשילוב של האנשים וההשתתפות שלהם בהופעה - היה מנצח !
לייה מתן