"מתחת לאף" – מופע במרחק נגיעה

"זה לא הגיוני, לא יכול להיות! זה קרה אצלי בידיים". מתי יצא לכם לראות קסם על חושי מטורף ממש מתחת לאף שלכם? במופע הקלוז אפ שלי זה לגמרי הולך לקרות.

תנו לי להסתובב בין קהל האורחים שלכם במהלך האירוע, להתערבב ביניהם ולהראות להם שהמציאות שלהם יכולה להיות מדהימה ובלתי נתפסת.

כשאני מסתובב בין המוזמנים אני מחבר ביניהם, מצחיק אותם, קורא את מחשבותיהם ועושה דברים שנתפסים כעל טבעיים. קסמי קלפים מדהימים, מנטליזם ואשליות נוספות שלא ישאירו אף אחד אדיש.

המופע "מתחת לאף" מעניק לכל קבלת פנים אווירה מיוחדת, הופך כל אירוע פרטי לבלתי נשכח, וכל אירוע חברה לחוויה שהעובדים שלכם לא יפסיקו לדבר עליה הרבה אחרי שהיא תיגמר. היתרון של מופע קלוז אפ הוא שהאורחים שלכם פוגשים את הקסם במרחק נגיעה, מה שהופך לחוויה פיזית אישית ומאוד עוצמתית.

למי מתאים מופע הקלוז אפ?

המופע "מתחת לאף" מתאים להשקות מוצר, קבלות פנים באירועים עסקיים או פרטיים כמו בר/ בת מצוות, חתונות, ימי הולדת, ולמעשה בכל אירוע שאתם רוצים להכניס בו אקשן, הומור וחוויה מדהימה ובלתי נתפסת.

מעידים עליי ועל המופע:

"רצינו להודות לך על משחק מחשבות מדהים! כבר עבר שבוע מאז שנפגשנו ועדיין לא מפסיקים לצחוק על כך במסדרונות ולהעלות זיכרונות. היינו מרותקים ולא משנה כמה התאמצנו להבין עדיין אין לנו מושג איך עשית את זה, מזל שיש תמונות לנבור בהן. לקחת קבוצה מגוונת בלשון המעטה וללא מאמץ כלל הצלחת להביא משהו שמתאים לכל אחד מאתנו...אז שוב תודה לך על מופע טלפתיה מהפנט"
רמטקס דיזיין

ארגונים וחברות שכבר הדהימו את העובדים שלהן עם המופעים שלי

לפרטים נוספים והתאמת המופע המדויק לאירוע שלכם – השאירו פרטים בטופס