מי אני

"שום דבר אינו בדיוק כפי שהוא נראה." – אנדרו ניקול

לנוע בין דמיון למציאות, בין שליטה לאיבוד שליטה, בין אמת אחת לאחרת… זה הזמן שלכם לקחת חלק מעולם מופלא ומסתורי לערב אחד, שילווה אתכם עוד הרבה הרבה זמן.

נעים מאוד, שמי אליאן אגיאן, אמן חושים ומנטליסט. אני מעביר מופעים על חושיים ומופעי טלפתיה וקריאת מחשבות בארגונים, חברות ואירועים פרטיים כמו בר/ בת מצווה, ימי הולדת וחוגי בית. אני פה כדי להראות לכם שמה שאתם חושבים שאתם יודעים, הוא לא תמיד נכון.

אני פועל בתחום אמנות החושים והמנטליזם כבר למעלה מ-30 שנים. לאורך השנים הופעתי באירופה, בארה"ב וכמובן בארץ. הייתי יועץ בתוכנית הטלוויזיה "קסם אישי" עם חזי דין, אני היועץ והמנטור של המנטליסט הצעיר ביותר בעולם, וכיהנתי במשך חמש שנים כרכז החטיבה הצעירה של אגודת הקוסמים.

מעבר לכך הופעתי בתוכניות טלוויזיה שונות כמו "בלתי נתפס" עם נמרוד הראל, "מי יפיל את המאסטר", וזכיתי במקום הראשון בתחרות הטלפתיה של אגודת הקוסמים לשנת 2000.

אליאן אגיאן - מנטליסט, קוסם, הופעות למבוגרים, מופעי טלפתיה

אני מפתח, ממציא ויוצר שהמצאותיו בתחום הפכו למותג ברחבי העולם, ואני פה כדי להמשיך להפיץ את זה לעולם ולהוכיח לכם שהמציאות לא עולה על כל דמיון, אלא היא תוצר שלו.

חולמים לגלות את הכוח העצום שיש למוח ולדמיון שלנו? רוצים לרתק את האורחים שלכם ולקחת אותם למסע קסום, ייחודי ובלתי נשכח? להזמנת המופע המתאים ביותר לקהל שלכם – מוזמנים להשאיר פרטים.

ארגונים שכבר הזמינו את המופעים שלי

צופים מספרים על המופע שלי

"אליאן היקר, ברצוננו להודות לך על מופע מדהים ומרתק, נשארנו פעורי פה ולא הפסקנו לדבר ולחשוב כיצד עשית זאת !!! ממליצים בחום על המופע ובטוחים כי ניפגש בעתיד בעוד ערבי חברה"
קרן רשתי
מנהלת משרד פוינטגראב בע"מ

חבר בארגונים

חבר באמ"י
חבר באגודת הקוסמים הישראלית

לפרטים נוספים והתאמת המופע המדויק לאירוע שלכם – השאירו פרטים בטופס